Dobrý den,
ráda bych Vás požádala o pomoc při realizaci rekonstrukce bytu.

S přítelem kupujeme byt o velikosti 50m2 v Praze na Vinohradech. Byt vyžaduje rekonstrukci a doplnění nábytku. Vzhledem k časovému vytížení a k velikosti bytu bychom rádi požádali o pomoc odborníky, kteří vytvoří příjemné prostředí a příjemným způsobem využijí prostor.

Byt není třeba doplnit o dveře či okna.

Rádi bychom:

  • výměna kuchyňské linky + vestavěné spotřebiče místnost je o rozloze 7,20m2
  • kompletní vybavení obývacího pokoje (jeho součástí je i jídelna) rozloha 21,80m2
  • ložnice již má vestavěné skříně, ale je třeba ji doplnit o postel, noční stolky, a udělat z ní příjemné prostředí. Rozloha 15,60m2

Bylo by možné prosím vypracovat cenovou nabídku, abychom měly bližší představu? Realizace bude probíhat v měsíci červenci či srpnu.

Předem děkuji a přeji příjemný den.

BN


Vážená paní N.,

děkujeme za Vaši poptávku a přehledně zpracované zadání. Abychom se mohli blíže vyjádřit k Vašemu záměru, potřebujeme se s Vámi nejdříve sejít a vše podrobně probrat. Stejné se týká i ceny. V tuto chvíli o rozsahu nezbytných prací a dodávek víme velmi málo a není možné finanční náročnost rekonstrukce bytu odhadnout.

Náš postup je následující: Nejdříve vypracujeme základní návrh řešení rekonstrukce Vašeho bytu, ve kterém se promítnou nezbytné úpravy a naše návrhy. Po tomto návrhu budeme moci odhadnout finanční a časovou náročnost Vašich záměrů a navrhnout optimální způsob realizace.

S pozdravem

ID

 

archiv