Přeskočit na obsah

studio

jedinečný servis od návrhu po realizaci

Zní to jako sci-fi, aby architekt dům nejen navrhl ale hlavně se postaral o to nejdůležitější – realizaci. O stavění domů nemusíte vědět vůbec nic, přesto můžete mít dům skvěle navržený a perfektně postavený. Vytvořit opravdu váš dům není prostý součet požadavků, není to jednoduchá matematika.

Problém současné praxe je, že jediným vedoucím celého projektu je vlastně klient sám. Tedy někdo, většinou z jiného oboru, bez zkušeností a bez volného času. Přičemž stavba domu vyžaduje profesionální přístup, zkušenosti a jednotné vedení po celou dobu trvání projektu. Nabízíme jedinečný servis, kdy se náš profesionální a zkušený tým postará o všechny fáze a aspekty přípravy a realizace domu.

Starší ze dvou bratrů a vedoucích studia bude prvním, se kterým se setkáte, pokud si domluvíte konzultaci nad vaším projektem. Seznámí vás s tím, jak to u nás chodí a bude hlavním architektem ve fázi návrhu a přípravy.

S jeho kresbami se budete setkávat.

S mladším ze dvou bratrů a vedoucích studia se setkáte v pozdější fázi, kdy se začneme blížit realizaci a bude vaším hlavním architektem zejména v průběhu realizace až po samotné dokončení.

Strůjce všech technických řešení do nejmenšího detailu

osvědčené stavební firmy

Naše domy realizujeme pouze s firmami, se kterými máme dlouhodobé zkušenosti a můžeme se spolehnout na vynikající kvalitu jejich práce i dodržované termíny.

30letá historie

Již 30 let vedou praxi architektonického a projektového studia, které založili spolu se svým otcem Ing. Jiřím Davidem. Mají realizace v České republice a ve Velké Británii. Realizovali soukromé rodinné domy, developerské projekty, firemní objekty, interiéry. Jejich praxe zahrnuje průmyslový design a vývoj stavebních prvků, nábytku a bytového zařízení.

mezinárodní spolupráce

David architekti spolupracovali s anglickým architektonickým studiem Ferguson, Cale & Sayell partnership na projektech v Česku i ve Velké Británii.

3. generace architektů

David architekti historicky navazují na práci svého otce Ing. Jiřího Davida, který byl vedoucím projektů velkých investičních celků jako cukrovarů, cementáren a vápenek po celém světě a děda, architekta Rudolfa Davida, který zahájil architektonickou praxi ve 30 letech 20. století v Hradci Králové. Později působil na Krajském územně plánovacím úřadě, kde se zasadil o mnohé významné stavby v Hradci Králové a okolí. Patří také do odkazu i druhého dědy, Ladislava, který byl zedníkem.

média

Realizace a návrhy studia David architekti můžete pravidelně vídat v médiích.