Interiér je osobní záležitost

 

Interiér vždycky začíná už u návrhu domu. 

Správně umístěná okna, dobře vyřešené dispozice a orientace domu, tzn. i pohledy ven nebo do zahrady, utvářejí nemalou část pocitu ze všech vašich místností.

Se samotným interiérem pak ale přichází na řadu jemnější práce. Ještě větší akcent na detail i na prožitek z celého prostoru. Ale také akcent na věci, které potřebujete uložit, i na ty, které je mají pojmout, tzn. nábytek na míru.

V tomto bodě klientům pokaždé říkáme: Pojďme váš interiér udělat ve dvou fázích. Navrhneme nejprve velké kusy nábytku – skříně, kuchyni, jídelní stůl, sedačku, komodu, světla. Ty potřebujete, abyste se mohli nastěhovat a začít prostor používat. A až v druhé fázi ho dotáhneme do posledního detailu.

Je to strategie pro nás pracnější, ale pro klienta všestranně výhodnější.

Skutečně dobrý interiér se totiž špatně vymýšlí od stolu. A zpravidla tím přijde o část svojí živosti, funkčnosti i jemného, ale významného pocitu, že jde naproti vám i vašemu životu.

Navíc každý majitel si musí svůj prostor tak trochu sám zasmrdět“…  Zařídit si ho věcmi, které už má a má je rád. Něco si vybrat sám a jen se s námi poradit.

Proto máme radost, když nám klienti volají z showroomu, jestli by se jim tahle komoda hodila do ložnice? Nebo zda tahle skříňka do chodby není moc temná?

Je to pro nás doklad dobře odvedené práce. Doklad, že jejich prostor, jejich nový domov ožívá.

Date:
Category:
Tags: