kuchyně

Kuchyně je srdcem domu a nic s tím nemůžeme dělat :D snad jen to, že bude krásné.

kuchyně pro mladou dámu

Kuchyně je navržena v čistých liniích s výrazným ostrůvkem. Nad ostrůvkem jsou zavěšeny skříňky z bambusové dýhy s vestavěnou digestoří. Kuchyně je součástí prostoru s obývacím pokojem i malou pracovnou.

tmavá nemusí vypadat tmavě

…když máte světlou místnost 🙂 Tmavá je jen část kuchyně, spodní skřínky a “sloup” trouby a lednice. Vrchní skříňky jsou úzký bílý pruh a oválný ostrůvek je středobodem celého prostoru, tedy kuchyně s obývacím pokojem.

prostor a čas

Moderní funkcionalistické kuchyně DIVA Jsou jako scéna velké opery. Poskytují to nejlepší zázemí svým protagonistům, jsou samy uměleckým dílem, přesto zůstávají v pozadí a podněcují člověka v jeho rozkvětu. Design kuchyně Současný způsob bydlení v jediném prostoru sdružuje mnoho funkcí. Kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Vzniká tak prostor… Číst dále »prostor a čas

tenká černá linie

Tenká černá linie pracovní desky s kompaktního laminátu (HPL). Hliníkové úchytky skříněk a zásuvek. Svisle orientovaná jasanová dýha kuchyňského ostrůvku.

kámen a dřevo

Design bytové kuchyně z masivního, exotického wenge určená do otevřeného prostoru interiéru obývacího pokoje. Wenge je použito na masivní nosné rámy a částečně na korpusy. Třešeň na dvířka skříněk.

návrat rámy

Návrh a realizace interiéru kuchyně s jídelnou. Jednoduché tvary kuchyně doplňují rámy z masivního buku. Buk je pouze napuštěn olejem a je tak zachován jeho přirozený výraz. Pracovní deska kuchyně je navržena z 10mm silného HPL laminátu. Ze stejného materiálu jsou také dvířka i hrany… Číst dále »návrat rámy