Stovky kusů nábytku na míru prostoru i majitelům

 

Náš nábytek má vždycky velmi konkrétní zadání. Vzniká pro konkrétního člověka, na konkrétní místo. Přesto se pokaždé nesnažíme znovu „vymyslet kolo“.

Vyrábíme nábytek už 30 let. A rukama nám prošlo všechno, co si klient dokáže vymyslet. 

A s každou další komodou nebo stolem navazujeme na stovky předchozích zkušeností a podstatných detailů. Když ne designově, tak alespoň konstrukčně a principiálně. 

V opakování je jednoduše síla. A my tím zvyšujeme nejenom řemeslnou úroveň každého kusu nábytku. Ale i úroveň funkční a nakonec i designovou. 

Díky tomu také víme dvě zásadní věci. 

První. Nábytek vytvořený na efekt vás rychle přestane bavit. 

Efekt je totiž jako záblesk. Momentální snaha upoutat, zaujmout, někdy až šokovat. Vybouchne, zasvítí a nic po něm nezůstane. To je akceptovatelné u ohňostroje, ale ne u komody, nebo dokonce u kuchyně. Proto vždy usilujeme o elegantní, stylově čistý, trvalý design. Přizpůsobený konkrétnímu člověku, který v něm bude žít.

Druhou. Dobrý nábytek se konstruuje zevnitř. To znamená, že začíná u funkčnosti, ne u designu. Aby maximálně seděl k účelu, ke kterému bude používaný. Aby se s ním člověku dobře a přirozeně zacházelo. Aby ho i truhlář dokázal snadno vyrobit.

A teprve pak přichází na řadu design a akcent i na ten nejmenší detail. A to nakonec zařídí, že vás vaše nová knihovna už nikdy nepřestane bavit.

Date:
Category:
Tags: