Přeskočit na obsah

Queen Mary

  275m2; 4+1+výminek+kapitánský můstek+garáž; Moderní prostorný dům s velkými okny do japonské zahrady

  Garsonka pro návštěvy
  Návšteva je vítána, ale vaše soukromí je zachováno.
  Kapitánský můstek
  Na ploché střeše je umístěn “kapitánský můstek”, vyčleněný prostor s terasou s výhledem do krajiny pro nerušené rozjímání.
  Součástí domu je velkorysá garáž, kam se vejde i motorka a nezbytné věci pro úpravu zahrady.

  Dům, který se otevírá do zahrady. Podél celé jižní fasády je krytá terasa a všechny hlavní obytné místnosti se otevírají právě sem. Také většina ložnic má svá velká okna směřovaná do klidné zahrady. Zahrada je koncipována v japonském stylu s jezírkem a zahradním altánem. Na střeše je umístěna dřevěná nástavba a rozlehlá střešní terasa s nerušeným výhledem do krajiny jako ze zaoceánského parníku.
  Návrh a projekt rodinného domu obklopeného japonskou zahradou. Můstek, jako dřevěná lávka, která překlenuje rameno jezírka, nebo můstek, jako velín pro kapitána ve střešní nástavbě.
  Moderní rodinný dům je orientován severo-jižně, takže orientace obývacího pokoje je ideální směrem na jih i do zahrady. Do zahrady směřují všechny tři hlavní obytné místnosti – obývací pokoj, jídelna a kuchyně, které spojuje


  Zahrada je koncipována v japonském stylu a zahrnuje tradiční elementy. Vodu, můstek, kameny, moře kamínků, čajový altánek a pod.