Přeskočit na obsah

zeptejte se zdarma architekta

Pokud se chystáte stavět nový dům, nebo rekonstruovat stávající, nabízíme vám možnost konzultace vašich záměrů s architektem

Během 30 minutového rozhovoru s Ing. arch. Igorem Davidem se dozvíte o vašem připravovaném projektu zejména následující:

jak realizovat vaše představy a jaké potenciální překážky můžete očekávat

jaké kroky budete muset udělat, než budete moci začít stavět

přibližnou výši investice, se kterou musíte počítat

kolik času budete potřebovat na realizaci a jaké milníky budete muset projít

3 nejčastější chyby, které vám hrozí a jak jim předejít

co o nás lidé říkají

Skvela spoluprace při vybaven noveho bytu vcetne podlah, zarizovacih předmětu, nábytku, a kuchyňské linky. Architekt nas poslouchám a návrh i výsledek přesně odpovídal našim požadavkům a rozpočtu. Příště urcite zase zavolam. (Yon P.; rekonstrukce bytu, Praha)


► Jestli budeme ještě něco stavět, tak jedině s vámi. Vy totiž máte pochopení pro ty naše pošetilosti. (Alena K.; rekonstrukce bytu a interiéru, Praha)


Když cítíte, co chcete, ale nedokážete to sami zhmotnit, je studio David architekti rozhodně dobrá volba. Nás svedla dohromady náhoda při rekonstrukcí prvorepublikové vilky. Kdybychom směli vypíchnout pouze jednu věc, je to vzájemná synergie obou architektů a nás jako zadavatelů, jejímž výsledkem je originální a příjemné bydlení. Bez zaváhání doporučujeme. (Hana a Alexandr B.; rekonstrukce a dostavba domu, Benešov)


Profesionální přístup, kreativní nápady, pečlivá práce …. a smysl pro humor. (Mitri R. novostavba rodinného domu Praha)


Máme nové krásné bydlení. Ocenil jsem zkušenosti architektů Davidů nejen při projektování, ale hlavně v průběhu celé realizace. Pokud bych znovu stavěl, tak určitě zase s David architekty. Doporučuji. (Juraj F.; rekonstrukce bytu, Praha)