Přeskočit na obsah

náš přístup

váš dům bude mít vše, co je pro vás důležité

Využíváme našich tvůrčích schopností, technických znalostí a zkušeností k vytvoření vašeho domu,

ale

stále máme na paměti vše, co je pro vás důležité.

Od základních věcí až k sebemenšímu detailu.

Zní to jako sci-fi, aby architekt dům nejen navrhl ale hlavně se postaral o to nejdůležitější – realizaci. O stavění domů nemusíte vědět vůbec nic, přesto můžete mít dům skvěle navržený a perfektně postavený.

Problém současné praxe je, že jediným vedoucím celého projektu je vlastně klient sám. Tedy někdo, většinou z jiného oboru, bez zkušeností a bez volného času. Přičemž stavba domu vyžaduje profesionální přístup, zkušenosti a jednotné vedení po celou dobu trvání projektu. Nabízíme jedinečný servis, kdy se náš profesionální a zkušený tým postará o všechny fáze a aspekty přípravy a realizace domu.

Vytvoříme dům, který bude mít vše, co je pro vás důležité

Vytvoření architektury domu je společná práce. Dům vytváříme na základě vašeho zadání, našich odborných znalostí a 25 let zkušeností s realizací domů.

Budete mít pocit, že dům je opravdu váš a bude vás zajímat jen, kdy už bude postaven.

Veškeré starosti s realizací domu přebíráme my

Veškeré starosti s projektováním, povolením a realizací vašeho domu přebíráme my. Vytvořili jsme pro vás bezpečné prostředí, ve kterém i člověk bez zkušeností projde celým procesem, bude ho to bavit a na konci bude mít krásný dům.

Jeden kontakt. Realizace domu je komplexní a dlouhodobý proces, který vyžaduje nepřetržitý dohled a jednotné vedení po celou dobu realizace. Jeden kontakt pro vás znamená, že po celou dobu trvání projektu na vše dohlížíme.