1 / 2 / 3 povolení stavba dozor

Zní to jako sci-fi,

aby architekt dům nejen navrhl ale hlavně se postaral o to nejdůležitější – realizaci. O stavění domů nemusíte vědět vůbec nic, přesto můžete mít dům skvěle navržený a perfektně postavený.

Dům na klíč od studia David architekti – dům od projektu po realizaci

1. Jedinečným uměleckým procesem vytvoříme váš vysněný dům

Vytvoření architektury domu je společná práce. Dům vytváříme na základě vašeho zadání a našich 25 let zkušeností s realizací domů.

Budete mít pocit, že dům je opravdu váš a bude vás zajímat jen, kdy už bude postaven.

2. Veškeré starosti s realizací přebíráme my

Tento program je velmi jednoduchý, veškeré starosti s projektováním, povolením a realizací vašeho domu přebíráme my.

Bezpečné prostředí

Vytvořili jsme pro vás bezpečné prostředí, ve kterém i člověk bez zkušeností projde celým procesem, bude ho to bavit a na konci bude mít krásný dům, o kterém se bude psát.

Jeden kontakt

Realizace domu je komplexní a dlouhodobý proces, který vyžaduje nepřetržitý dohled a jednotné vedení po celou dobu realizace. Jeden kontakt pro vás znamená, že po celou dobu trvání projektu na vše dohlížíme


Požádejte o schůzku s arch. Davidem:

Vaším prvním krokem je setkání s architektem a rozhovor o vašem budoucím domě. Setkáme se v našem studiu a budeme hovořit o tom, jaký dům si představujete a jaký nejlepší postup navrhujeme k jeho realizaci.


Problém současné praxe je, že jediným vedoucím celého projektu je vlastně klient sám. Tedy někdo, většinou z jiného oboru, bez zkušeností a bez volného času. Přičemž stavba domu vyžaduje profesionální přístup, zkušenosti a jednotné vedení po celou dobu trvání projektu.

Nabízíme jedinečný servis,

kdy se náš profesionální a zkušený tým postará o všechny fáze a aspekty realizace domu.

Nejvýznamnějším přínosem této služby je:

  • jednotné vedení projektu po celou dobu projektování, povolování a realizace,
  • udržení architektonického záměru až do dokončení domu, protože pokud se architekt neúčastní realizace, může se původní záměr vytratit,
  • stavební dozor po celou dobu realizace projektu
  • na klienta nejsou kladeny žádné nároky a je neustále prověřováno dodržování původního záměru klienta

Jak postupujeme

Postupujeme krok za krokem, abychom se vždy soustředili na to podstatné a vás nezahlcovali přílišnými požadavky a otázkami.

1. Vytvoříme dům

Tvorba architektury domu je společná práce, kdy pracujeme zejména na základě vašeho zadání, prohlídky pozemku a 25 let našich zkušeností. Vaším základním pocitem bude, že to je váš dům, který budete chtít.

2. Zajistíme povolení

V této fázi vytváříme z architektury předepsanou projektovou dokumentaci a zajišťujee povolení stavby. Dům, který jsme v předchozím kroku společně vytvořili, převedeme do technické a úřední dokumentace.

3. Dům zrealizujeme

V momentě, kdy bude vydáno stavební povolení zahájíme jeho realizaci.

Domy realizuje již 25 let a pracujeme s firmami, se kterými máme zkušenosti a dlouhodobé vztahy. Veškeré starosti a jednání s firmami přebíráme my a garantujeme vám dokončení domu v termínu, kvalitě a dohodnuté ceně.

4. Dokončíme a předáme vám dům ke spokojenému užívání

Dokončíme stavbu domu, uvedeme jej do provozu, zajistíme kolaudaci a předáme vám jej do užívání.


Požádejte o schůzku s arch. Davidem:

Vaším prvním krokem je setkání s architektem a rozhovor o vašem budoucím domě. Setkáme se v našem studiu a budeme hovořit o tom, jaký dům si představujete a jaký nejlepší postup navrhujeme k jeho realizaci.