návrhy interiérů kanceláří

 

Firmy vynakládají vysoké částky na pracovní prostředí. Jsou si vědomi, že kvalita pracovního prostředí snižuje únavu, zvyšuje tvořivost a celkově ovlivňuje kvalitu práce.

Zásady návrhu interiéru kanceláří:

  1. Přitažlivost.
  2. Pohodlí. Osvětlení, pohyb a ergonomie pracoviště.
  3. Funkčnost. Věci mají dobře sloužit, být kvalitně vyrobené
  4. Variabilita. Svět se neustále proměňuje. Interiér má umožňovat změnu uspořádání podle aktuálních potřeb.

Důležitou vlastnosí každého prostoru je jeho přitažlivost. Přitažlivost prostoru chápeme jako ergonomii. Přitažlivý pracovní prostor je účelný, komfortní a variabilní. Nabízí se přímo hamletovská otázka být, či nebýt. Jak má člověk něco pořádně udělat, když tam vůbec nechce být.

Naše služby zahrnují:

  • návrhy interiérů kanceláří
  • design recepce
  • space plan
  • design kancelářského nábytku na míru

pohovka do pracovny

Návrh válendy a knihovny s psacím stolem do interiéru pracovny nového bytu. Pohovka je čalouněná s výsuvným úložným prostorem. Celkový design vychází ze základních geometrických prvků, které do sebe zapadají. Vlastní knihovna je složena z jednotlivých skříněk, které se na sebe různé skládají a mohou… Číst dále »pohovka do pracovny

studentské kanceláře Point One (ČZU)

Rekonstrukce kancelářských prostor, architektonický návrh interiéru kanceláří studentského inkubátoru České zemědělské univerzity. Záměr architektonického návrhu: vytvořit přitažlivé a tvůrčí prostředí 1. Přitažlivost Záměrem je vytvořit přitažlivé moderní a do jisté míry komfortní prostředí, které bude pro studenty přirozené a lákavé. Tedy vyhnout se designovému, drahému… Číst dále »studentské kanceláře Point One (ČZU)

Kancelářský nábytek pro interiér Equity Solutions

Návrh interiéru kanceláře a design modulárního kancelářského nábytku včetně recepce pro firmu Equity Solutions. Korpus skřínek je s bílého lamina, na které je v čele nalepen frézovaný nákližek z masivního dubu. Dvířka jsou bíle lakovaná a mají zafrézovaný barevně lakovaný úchyt. Úchyt je vytvořený ve třech… Číst dále »Kancelářský nábytek pro interiér Equity Solutions