knihovny

Design na míru obývacích stěn a knihoven. Stěny a skříňky lakované, z masivních a exotických dřevin.

schody vetknuté do knihovny

Všechny dřevěné prvky včetně podlahy jsou zhotoveny v kombinaci masivního teakového dřeva a dřeva bílého lakovaného. Hlavním objektem je design nábytku knihovny, schodů a vestavěné ložnice v interiéru obývacího pokoje. Designový nábytek knihovny je navržen z DTD desek bíle lakovaných s masivními teakovými nákližky na… Číst dále »schody vetknuté do knihovny

červená a černá jako pro Stendhala

Design nábytku stěny knihovny. Červená přitahuje pozornost a oživuje příběhy předmětů, které světlo vystavuje na odiv. Černé vazby knih dlí na policích a čekají na klasická vystoupení dramat svých autorů. Taková knihovna udělá z předsíně pokoj is čtecím koutkem.

krabice nad stolem

Bílá knihovna s dýhovanou hranou je sestavena z jednotlivých modulů, které jsou vyskládány do konečného obrazce. Tento způsob umožňuje vyplnit i nepravidelný prostor pod šikmou střechou.

levitující kvádry

Design bílých funkcionalistických lakovaných skříněk nábytku obývací stěny. Jednotlivé skříňky obývacího pokoje mají různé velikosti a dají se libovolně skládat a kombinovat. Některé mohou zůstat otevřené bez dvířek. Skříňky mají dvířka s pokosovými rohy, které podtrhují jejich kompaktní hmotu.

přemýšlení o životě

Pracovna ve střešní nástavbě. Přemýšlím, jak se tady bude asi pracovat. Dobře, vlevo ode mne bude pohovka a za zády skrytý, domácí bar. Původní skica designu knihovny  

knihy vpřed!

Knihovna, která staví do popředí především knihy. Design nábytkové stěny knihovny. Spodní díl je zhotoven z masivního afrického dřeva ovangkol a je postaven na tenkých kovových nohách. Vrchní díl tvoří jednotlivé bílé police, které se dají libovolně skládat a nechávají vyniknout vlastní knihy. Spodní díl… Číst dále »knihy vpřed!