jak získat maximum ze spolupráce s architektem

Projekt návrhu a realizace domu se čerstvému stavebníkovi často zdá jako velmi složitý a riskantní. A bohužel to tak do značné míry je. Přesto není takový problém vše zorganizovat tak, aby Vás spolupráce s architektem bavila, vše běželo jak má a dům byl nakonec opravdu dobrý, Váš a abyste se v něm cítili prostě doma.

Prvním krokem je výběr architekta. Je zásadní, abyste si s architektem, takzvaně sedli. Abyste si rozuměli, ale než to všechno psát, pojďme si to “říci” v následujících videích.

>> Úvod


Tuto sérii videí jsme pro Vás natočili, abyste ze spolupráce s architektem vytěžili maximum.

Abyste se cítili pohodlně a realizace domu byla pro Vás zábava a přinesla nejlepší výsledek. To vše Vám ukážeme, jak získat.

>> Jak si vybrat architekta


Architektonická tvorba probíhá po celou dobu procesu od prvních návrhů až po realizaci. Je to práce technická i umělecká a umělecká stránka celé spolupráce vám právě přinese to, že se ve svém domě budete cítit prostě doma.

Aby se tak stalo, musí se o to architekt zasadit. Mnozí z Vás si myslí, že pocit domova přijde s tím, že někde prostě dlouho bydlím. Není to tak, musí se o to zasadit architekt.

>> Proces tvorby a realizace vašeho nového domu


Pro Vás jako stavebníka je zásadní, aby byl s Vámi architekt po celou dobu projektu – od studie až po realizaci. A to je základním principem spolupráce.