Přeskočit na obsah

potkejte svůj dům

studio

Bratrský tým Igora a Aleše je již 3. generací architektů Davidových. Navazují na nejlepší práci svého otce Ing. Jiřího Davida a děda, Ing. arch. Rudolfa Davida, který zahájil architektonickou praxi již ve 30tých letech 20. století v Hradci Králové.

domy

Rekonstrukce a dostavba funkcionalistické vily nedaleko Prahy

interiéry

Každý dům má mít svůj básnický pokoj. Je to místo, které není pro nic konkrétního, ale může být to nejlepší pro cokoliv. Takový pokoj je…

nábytek

Každý navrhovaný prvek je individuální a jedinečný. Protnutí funkcionalistického a uměleckého principu; laboratorní trubice jako lustr do jídelny.

stavíme domy již 25 let

Nejlepší Architekt své dílo vždy stavěl. Až nová doba tuto tradici přerušila a tuto činnost rozdělila. Tímto se snažíme se ke svým kořenům vrátit.

o našich domech se píše v novinách

IDNES, PRÁVO, DŮM & ZAHRADA, …

náš přístup:

1/ povolení 2/stavba 3/dozor

Náš přístup k realizaci domu na klíč je pro vás velmi jednoduchý, veškeré starosti přebíráme my.

Teprve díky spojnici mostu vystupují břehy jakožto břehy

„Most se lehce a mocně klene nad říčním proudem. Nespojuje pouze předem dané břehy. Teprve díky spojnici mostu vystupují břehy jakožto břehy. Most staví jeden břeh proti druhému.Břehy se také netáhnou lhostejně podél řeky jako pouze okrajové pásy pevné země. Most spolu s břehy vždy k řece přibližuje i dálky krajin, které jsou za oběma břehy. Přivádí řeku i břeh a zemi do vzájemného sousedství.“

Martin Heidegger, Bauen – Wohnen – Denken