studentské kanceláře Point One (ČZU)

Rekonstrukce kancelářských prostor, architektonický návrh interiéru kanceláří studentského inkubátoru České zemědělské univerzity. Záměr architektonického návrhu: vytvořit přitažlivé a tvůrčí prostředí 1. Přitažlivost Záměrem je vytvořit přitažlivé moderní a do jisté více...

návrhy interiérů kanceláří

 

Firmy vynakládají vysoké částky na pracovní prostředí. Jsou si vědomi, že kvalita pracovního prostředí snižuje únavu, zvyšuje tvořivost a celkově ovlivňuje kvalitu práce.

Zásady návrhu interiéru kanceláří:

  1. Přitažlivost.
  2. Pohodlí. Osvětlení, pohyb a ergonomie pracoviště.
  3. Funkčnost. Věci mají dobře sloužit, být kvalitně vyrobené
  4. Variabilita. Svět se neustále proměňuje. Interiér má umožňovat změnu uspořádání podle aktuálních potřeb.

Důležitou vlastnosí každého prostoru je jeho přitažlivost. Přitažlivost prostoru chápeme jako ergonomii. Přitažlivý pracovní prostor je účelný, komfortní a variabilní. Nabízí se přímo hamletovská otázka být, či nebýt. Jak má člověk něco pořádně udělat, když tam vůbec nechce být.

Naše služby zahrnují:

  • návrhy interiérů kanceláří
  • design recepce
  • space plan
  • design kancelářského nábytku na míru

Kancelářský nábytek pro interiér Equity Solutions

Návrh interiéru kanceláře a design modulárního kancelářského nábytku včetně recepce pro firmu Equity Solutions. Korpus skřínek je s bílého lamina, na které je v čele nalepen frézovaný nákližek z masivního dubu. více...

Když nechcete, aby Vám ze stropu něco viselo

Bílá, lakovaná kazeta s bodovými světly, která splývá se stropem. Design osvětlení, jako v galerii. Světlo je vhodné pro návrhy interiérů kancelářských i bytových prostor. Nenápadná varianta stropního svítidla s více...

červené klubko, jako moderní lustr

Designové klubko červených pletených kabelů s bílými objímkami žárovek, jako lustr. Návrh interiéru studentských kanceláří ČZU.

Pavouk stropních zářivek

Návrh stropního osvětlení do interiéru kanceláří. Přisazené ářivky jsou propojeny přiznanými přívodními kabely na tmavém šedém stropě.

funkcionalistická pohovka

Designová funkcionalistická pohovka v návrhu interiéru studentských kanceláří Point One, ČZU. Černá, čalouněná lavice s motivem čárového kódu s pevnými tvarovanými zády z borovicové překližky. Pohovku může doplnit nábytek z překližky

lavice ze silné borovicové překližky

Studentský nábytek z překližky. Designové široké lavice z borovicové překližky pro návrh interiéru studentských kanceláří i bytové prostory. Jednoduchý čistý design a přírodní materiály snadno zapadnou do studentského prostředí.

Malá funkcionalistická kuchyně pro studentské kanceláře

Design bílé funkcionalistické kuchyňky s červeným obkladem a žlutými zásuvkami pro interiéry studentských kanceláří ČZU.